Vi har printere som passer alle arbeidsplasser, fra hjemmekontoret til små og store bedrifter og organisasjoner. Våre skrivere har alt du trenger til din arbeidsplass.
Alle våre skrivere er miljøsertifisert og klimakompensert, har sikker og kryptert kommunikasjon og sømløs integrasjon med skyen.
Alle selskaper er forskjellige, og behovet for skrivere og skannere kan variere. Derfor har vi utviklet tilbud for forskjellige behov. Hos oss får du maskinvare og support i en og samme pakke, med oppbakkede og klare maskiner, samt tilgang til vår service fra aller første stund.
– Når det er noe vi trenger, er det kort vei til hjelp. Det er lett å komme i kontakt med Office Managements support, og problemene løses raskt.
Johan Strand
IT-sjef, Malmö Lastebilsentral
Kompletter maskinen med løsninger for digitale og sikre dokumenthåndteringsprosesser.
– I en stadig mer digital og upersonlig verden, er det ekstra viktig med personlig og nærværende service for å få kundenes tillit.
Øzdemir Yilmaz,
Servicetekniker, Office Management